KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545106
nr 1454 5106
Frantisek Bocek. Komposition. Signerad, daterad -69. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 56x43 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:53:12
350 kr
400 kr